Powiat Legionowski mobile application

Bezpłatna aplikacja mobilna Powiat Legionowski to informacja turystyczna i przydatne turystom narzędzie w twoim smartfonie czy tablecie. Już dziś pobierz ją ze sklepu Google Play lub AppStore.

Powiat Legionowski przygotował dla swoich mieszkańców i odwiedzających region gości aplikację, w której zebrane są wszelkie informacje, przydatne osobom, które chcą tu wypocząć. Informacja turystyczna obejmuje bazę noclegów, gastronomii, wypożyczalni sprzętu turystycznego, opis atrakcji i wiele innych, które zainteresują zarówno tych, którzy chcą wypoczywać aktywnie, jak i miłośników leniwego polegiwania na plaży.

Planowanie i nawigacja

Jeszcze zanim przybędziecie do powiatu legionowskiego, możecie zaplanować swój pobyt przy pomocy aplikacji Powiat Legionowski. Wystarczy wybrać atrakcje, które chcecie odwiedzić i dodać je do planera wycieczek.


 

Nie wiecie, jak do nas trafić? To żaden problem! Wystarczy wybrać z bazy miejsc w aplikacji to, do którego chcecie dotrzeć i skorzystać z przycisku „nawiguj”. Aplikacja, wykorzystując mapy Google w systemie Android i AppleMaps w systemie iOS, doprowadzi Was tam, gdzie chcecie dojechać. Funkcja nawigacji doprowadzi Was również do najbliższego w stosunku do Waszej lokalizacji punktu szlaku turystycznego lub rowerowego, do którego chcecie trafić.

Unikalne narzędzie dla żeglarzy

Jezioro Zegrzyńskie, położone w powiecie legionowskim, to największy akwen wodny na Mazowszu i raj dla wodniaków i wędkarzy. Aplikacja oferuje miłośnikom żeglowania i innych sportów wodnych unikalne narzędzie: mapę żeglowną. Oznaczono na niej głębokości zbiornika i punkty niebezpieczne. Jeśli włączycie aplikację podczas waszych rejsów po jeziorze, wbudowane w mapę alerty ostrzegą Was, gdy znajdziecie się w odległości około 80-100 metrów od przeszkody.

Wirtualnie po powiecie

O tym, jak pięknie jest w powiecie legionowskim i nad Jeziorem Zegrzyńskim możecie się przekonać jeszcze zanim do nas zawitacie. Aplikacja Powiat Legionowski oferuje bowiem moduł wirtualnej rzeczywistości, tzw. VR, w którym można obejrzeć panoramy sferyczne wielu miejsc w naszym regionie. Jedyne, czego do tego potrzebujecie, to gogle do wirtualnej rzeczywistości.  Jeśli jednak nie posiadacie okularów do VR nic straconego, ponieważ panoramy z powiatu są dostępne w aplikacji również w wersji do oglądania bez nich.

Zapraszamy do korzystania z aplikacji i cieszenia się wypoczynkiem w powiecie legionowskim. Jeśli macie uwagi do aplikacji, zapraszamy do kontaktu na promocja@powiat-legionowski.pl.

Logo
Menu