Powiatowy Szlak Polski Walczącej

Nasza Historia
Nasza Historia

Szanowni Państwo, poniżej zamieściliśmy cyfrową wersję wszystkich tegorocznych wydań miesięcznika Nasza Historia. Zachęcamy do lektury i do poszerzania wiedzy o przeszłości naszego regionu. W miesięczniku „Nasza Historia” znajdują się ciekawe artykuły autorstwa regionalistów badających dzieje terenów obecnie należących do powiatu legionowskiego. „Nasza historia” to unikatowe wydawnictwo. Jest dodatkiem dystrybuowanym wraz z tygodnikiem „Gazeta Powiatowa”.

Wydawnictwo zostało wsparte finansowo przez Powiat Legionowski, miasto Legionowo, miasto i gminę Serock, gminy Wieliszew, Nieporęt oraz Jabłonna. Partnerem "Naszej Historii" jest Powiatowa Instytucja Kultury w Legionowie.

Szanowni Państwo, poniżej zamieściliśmy cyfrową wersję wszystkich tegorocznych wydań miesięcznika Nasza Historia.

Zachęcamy do lektury i  do poszerzania wiedzy o przeszłości naszego regionu. W miesięczniku „Nasza Historia” znajdują się ciekawe artykuły autorstwa regionalistów badających dzieje terenów obecnie należących do powiatu legionowskiego.

„Nasza historia” to unikatowe wydawnictwo. Jest dodatkiem dystrybuowanym wraz z tygodnikiem „Gazeta Powiatowa”.

Wydawnictwo zostało wsparte finansowo przez Powiat Legionowski, miasto Legionowo, miasto i gminę Serock, gminy Wieliszew, Nieporęt oraz Jabłonna.

Partnerem "Naszej Historii" jest Powiatowa Instytucja Kultury w Legionowie.

herby gminPowiatowa Instytucja Kultury w Legionowie


Logo
Menu